O NAS

Strona x-sterydy.pl powstała w pierwszej kolejności po to aby rozwiać temat tabu, jakim jest mianowicie DOPING. Czytając artykuły prasowe, obserwując fora internetowe widzimy jak duże jest zapotrzebowanie na rzetelną i wiarygodną informacje w tym zagadnieniu.

SKLEP ZE STERYDAMI

Jest wiele sklepów ze sterydami dla których pierwszorzędnym celem jest sprzedaż i chęć zysku, był bym hipokrytą jakbym napisał że nam na tym nie zależy. Tak BIZNES to BIZNES, ale co innego jak w swojej polityce kierujemy się w pierwszej kolejności zasadą długotrwałej współpracy.

Na stronie x-sterydy.pl znajdą państwo tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów, w swym działaniu mającym podobny światopogląd do naszego.

PAMIĘTAJ DOPING MA POMAGAĆ NIE SZKODZIĆ !!! Jeśli nie jesteśmy pewni danych środków, po prostu nie znajdziecie ich u nas w ofercie.

PORADA

Jak już mówimy o naszych założeniach, musimy wspomnieć że jesteśmy ludźmi z doświadczeniem w tematyce DOPINGU a zdrowie i forma naszych podopiecznych są dla nas najważniejsze.

Porady jakie możesz od nas uzyskać są zawsze BEZPŁATNE. Grono ekspertów w każdej dziedzinie w przeciągu 24h postara się odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania.

GWARANCJA JAKOŚCI

Jako jedni z nielicznych pokazujemy wyniki swoich produktów w użytku naszych klientów.

W kategorii PORADY znajdziecie państwo wiarygodne wyniki, które zawsze skutecznie odstraszają hejterów.

NAJBOGATSZA OFERTA

Sterydy, Peptydy, Sarmy, HGH, produkty apteczne, to tylko część naszej oferty masz pytania napisz :

WYSYŁKA

Ekspresowa wysyłka w przeciągu 24h, z pełną anonimowością tego co znajduje się w środku.

Dodatkowo zapewniamy przesyłkę pobraniową lub po przedpłacie, w swej ofercie posiadamy również możliwość wysyłki za granicę.

CO JESZCZE ZNAJDZIESZ NA NASZYM PORTALU?

Kolejnym krokiem na przód w tematyce sterydów i nie tylko, jest kategoria BLOG, gdzie na bieżąco będzie można przeczytać sporo ciekawych artykułów na interesujące nas tematy, kategoria jest 3 razy w tygodniu, aktualizowana.

Opisy sterydów – raczej tu nie trzeba pisać każdy dostępny środek jest tutaj opisany.

Cała gama PORAD, nie tylko odnośnie środków farmakologicznych, ale również z dziedziny DIETY, TRENINGU itp. Nie musisz brać sterydów aby być stałym bywalcem naszego portalu, czasem warto jest po prostu wiedzieć więcej.

Po co to wszytko piszę? Po pierwsze bo nie lubię tego co się dzieje na niektórych forach, chociaż powiem szczerze że większość moderatorów forów robi świetną robotę popartą olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, chwała im za to 🙂

Jeśli chodzi o temat forum, to nieśmiało powiem że jakiś czas temu otworzyłem swoje, ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny i służy tylko i wyłącznie w celach edukacyjnych i wymiany poglądów. Zapraszam na

Pamiętaj że ofertę kierujemy tylko i wyłącznie do osób pełnoletnich i świadomych zażywania środków dopingujących. Pamiętaj że nasz portal traktujemy jako misję, a sprawa zysku jest sprawą drugorzędną.